25 Eylül 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Engellinin park çilesi

Yayaların can güvenliği için kullandığı kaldırımlar, bırakılan araçlar nedeniyle uzun süre kullanılamaz hale getiriliyor.

Yayaların can güvenliğini hiçe sayan sürücüler artık engelli vatandaşları bile düşünmeyerek kullandıkları geçiş güzergâhlarını ahi işgal etmeye başladı. Tekerlekli sandalyeleri ile kaldırımları kullanan engellilere, büyük engel çıkartan araç parkları vatandaşlarında haklı tepkilerine neden oldu. Kentin çeşitli cadde ve sokaklarında yer alan ve engellilerin kullandığı kaldırımlara yapılan araç parklarına isyan eden Eskişehirliler, yetkilileri de göreve davet ederek biran önce park konusunda erekli denetimlerin yapılması gerektiğini söylediler. Engelli yollarını bile işgal eden araç sahiplerinin tespit edilerek ceza uygulanmasını da sözlerine ekleyen vatandaşlar, Eskişehir’deki trafik denetimlerinin de yeterli düzeyde olmadığını dile getirdi.

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.