19 Ekim 2021 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehirlinin Trafik Çilesi Bitecek Gibi Değil

Eskişehirlinin Trafik Çilesi Bitecek Gibi Değil
  • 16 Eylül 2021 Perşembe
  • 1491 kez okundu

Eskişehir'deki yaşanan trafik sorunu bugüne kadar üzerine ciddi olarak gidilmediğinden dolayı artık çözümsüzlüğe doğru ilerliyor. En son tramvay sistemine eklenen yeni güzergahlardan seferlerin de başlamasıyla meydana gelen trafik yönetilememesi sorunu okullarında açılmasıyla birlikte daha uzun kuyruklar oluşmasına neden oldu.

Uzun kuyruklarda bekleme sürelerinin artmasıyla sürücüler de tepki gösteriyorlar. Ancak güncel bir master trafik planı olmayan şehrimizde bu sorunlarla daha uzun süre baş etmek zorunda kalacağız gibi anlaşılıyor.

AK Parti Eskişehir İl Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Hasan Burgaz'dan yine Eskişehir trafiği ile ilgili dikkat çeken paylaşımlar geldi. 

Burgaz, Cumhuriyet Bulvarı'nda ve Adliye önünde yaşanan trafik sıkışıklığı ve kuyruklardan video ve görüntüler paylaşarak, "Ve şehrin son durumu... Tebrikler Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi" yorumunda bulundu. 

Burgaz ayrıca, Adliye önünden paylaştığı bir fotoğrafa da "Saat 18:30 Adliye önü..! Trafik ışıkları yeşil yansa dahi bekliyorsunuz dakikalarca..! İşin özü; Trafik ışıkları, tramvay herşey birbirine girmiş durumda..!" notunu düştü. Gönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar