1 Aralık 2021 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Meteoroloji UYARDI! Soğuk Havaya Dikkat!

Eskişehir Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi tarafından yapılan açıklamaya göre Pazar günü hava sıcaklıklarının düşmesi bekleniyor.  22-26 Ekim tarihleri arasında yaşanacağı tahmin edilen sıcaklık düşmesi ile ilgili yapılan açıklama ile vatandaşlar uyarıldı.

Yapılan açıklama şöyle:

Yapılan  son  değerlendirmelere  göre:  24.10.2021  Pazar  sabah  saatlerden itibaren  Bölge  Müdürlüğü  sorumluluk  sahasında  bulunan  illerimizin (Eskişehir,  Bursa,  Kütahya,  Bilecik)  Balkanlar  üzerinden  gelen  soğuk  ve yağışlı havanın etkisi altına gireceği tahmin ediliyor.

Mevsim  normallerinin  üzerinde  seyreden  hava  sıcaklıklarının  Pazar  günü yağmur  şeklinde  görülecek  yağışla  beraber  6  ila  10 derece düşeceği  ve sıcaklıkların önümüzdeki hafta ortasına kadar mevsim normallerinin  3  ila 5 derece C altında seyretmesi bekleniyor.

Ani sıcaklık düşüşüne karşı ilgililerin ve vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları, Bölge Müdürlüğümüzün yayınlayacağı güncel tahmin ve uyarıları  takip etmeleri önem arz etmektedir.

Bşama-Bitiş Zamanı:  22/10/2021  14:00  - 26/10/2021  18:00Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Güncel Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar