25 Mart 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

LÖSEVLİLERDEN ESKİŞEHİR’E LÖSEV ÇIKARMASI

LÖSEV Eskişehir ve LÖSEV Bursa Ekipleri 31 Mart Cumartesi günü Eskişehir’de gönüllü, aileler ve çalışan kadrosu buluşarak kamuoyu bilinçlendirme çalışması için sahaya indi.

Bir anda esnaf ve halkın karşısına çıkıp bilgi veren onlarca LÖSEV li halktan büyük ilgi ve destek gördü.

2015 Yılından bu güne dek Eskişehir’de hizmet veren, günden güne büyüyen çalışmaları ile tüm Eskişehir Halkının beğenisini ve güvenini kazanan LÖSEV, geçtiğimiz ay yeni binasında hizmet vermeye başladı. Kanser hastaları ve ailelerinin hastalıkla mücadelesinde onların yanında yer alan LÖSEV, 31 Mart Cumartesi günü kamuoyu bilinçlendirme çalışması için Eskişehir’de, Vakfın çalışmalarını aktaran bültenleri sunarak dolandırıcılara karşı uyarılarda bulundu. LÖSEV’ i ilgi ve memnuniyetle ağırlayan Eskişehirliler herkesi kanserle mücadelede LÖSEV’ in yanında olmaya davet etti.
LÖSEVLİLER, gönüllüler, hasta aileleri ve LÖSEV çalışanlarından oluşuyor. Tüm Türkiye’de kamuoyu bilinçlendirme çalışmalarına katılan LÖSEV’liler her bölgeyi karış karış gezerek halkı kansere ve dolandırıcılara karşı uyarıp, LÖSEV çalışmalarına davet ediyorlar.

LÖSEV KAPI KAPI DOLAŞIP ASLA PARA İSTEMEZ, DOLANDIRICILARI ANINDA İHBAR EDİN; LÖSEV adına gazete satan, para isteyen kişilerin kapı kapı gezdiğini dile getiren yetkililer, “bu dolandırıcılarla karşılaştığınızda hemen 155 polis imdat ve 0312 447 06 60 LÖSEV imdat telefonlarına ihbarda bulunun. LÖSEV tarafından hızla hukuki yollara başvurulacak ve gerekli işlemler başlatılacaktır” dedi.   

SİZ DE LÖSEV GÖNÜLLÜSÜ OLUN!; LÖSEV, Çorum halkını LÖSEV gönüllü olmaya davet etti.
Kamuoyu bilinçlendirme çalışmasına katılan LÖSEV gönüllüleri kansere karşı mücadele de her bireye düşen görevler olduğunu ve bu çalışmaları el birliği ile daha da güçlü yürütebileceğimizi ve toplumu kansere karşı koruyabileceğimizi paylaştı.
NASIL BAĞIŞ YAPABİLİRSİNİZ?; LÖSEV’in bağış toplayan değil, bağış kabul eden bir vakıf olduğunu söyleyen LÖSEV yetkilileri, “Vakfa bağışları kurumsal yollardan yapılması gerekiyor. 3406’ya HAYAT yazıp göndererek, internet üzerinden ya da ulusal banka şubelerinde sadece LÖSEV diyerek bağış yapılabilir” dedi.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar