21 Nisan 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

VARDAR MEZARI BAŞINDA ANILDI

VARDAR MEZARI BAŞINDA ANILDI
  • 25 Ağustos 2018 Cumartesi
  • 4393 kez okundu

Eski belediye başkanlarından Selami Vardar vefatının 17. yıl dönümünde Asri Mezarlıktaki kabri başında anıldı.

Eskişehir'de iki dönem belediye başkanlığı yapan ve kalıcı hizmetleri ile anılan Selami Vardar'ı anma törenine, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt,  Mihalıççıklılar Derneği Başkanı Cemalettin Ürgüp,Ak Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan ,  Atatürkçü Düşünce Derneği Eskişehir Şube Başkanı Azmi Kerman, Gürleyikliler Derneği Başkanı Halit Gürsoy, CHP Eski il Başkanı Erman Gölet, CHP Eskişehir  il ve ilçe yöneticileri, Miyad yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda kişi katıldı.

Vardar’ı anma töreninde bir konuşma yapan Mihalıççıklılar Derneği Başkanı  Cemalettin Ürgüp “Merhum Selami Vardar, dürüstlüğü, çalışkanlığı, sevecenliği ve devletine, milletine bağlılığı ile tanınan biridir. Belediye Başkanlığı döneminde Eskişehir ilimizin alt yapı hizmetleri ile tanınmış asfalt, yol, su kanalizasyon ve parkları şehrin en ücra köşelerine kadar götürerek halkın gönlünü kazanmıştır.

Merhum Selami Vardar, pek çok vakıf, dernek’lerde başkanlık ve yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Eskişehir Taşıyıcılar Kooperatifinde sekiz yıl başkanlık, Eskişehir Spor Kulübü Başkanlığı, Mihalıççık’ta adına yaptırılan" Selami Vardar Yaşlılar Köşkünün yedi yıl başkanlığını yapmıştır.

2001 yılında vefat eden Merhum Selami Vardar’ın aramızdan ayrılışının 17.ncu yıldönümünde saygı ve rahmetle anıyoruz. Unutmadık, Unutmayacağız dedi. Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt”da  Selami Vardar'ın yapmış olduklarını anmadan geçmenin mümkün olmadığını belirterek, “Vardar'ı 17, ölüm yıl dönümünde saygı ve minnet duygularıyla anıyoruz" dedi.
 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar