24 Haziran 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İmamlık Yaparken Kendi Çabaları İle Hafız Oldu

İMAMLIK YAPARKEN KENDİ ÇABASI İLE HAFIZ OLAN NEVZAT ÖRKAY’A HAFIZLIK BELGESİ TAKDİM EDİLDİ

Odunpazarı İlçe Müftülüğünde İmam Hatip olarak görev yapan Nevzat Örkay hem mesleğini yerine getirdi hem de Hâfızlığını tamamladı.

İmam Hatip Nevzat Örkay bir yandan mesleğini yerine getirirken bir yandan da kendi çabası ile hafızlık yaptı. Hâfız olan eşinden de destek alan Örkay, ezberlerini her gün eşine dinlettiğini ve ondan çok destek gördüğünü söylüyor.

Diyanet İşleri Başkanlığımızca yapılan Hâfızlık sınavında başarılı olan Nevzat Örkay’a “Hafızlık Belgesi” Müftü Vekilimiz Necati ERDAĞLI tarafından takdim edildi.

 Kendisini tebrik eden Necati Erdağlı, Hâfızlığın bir sevda olduğunu ve bu sevdaya gönül verenlerin ulaşabileceğini söyledi. “Hem görev yaparak hem de kendi çabası ile eşinin yardımı ve hocalığında Hâfızlığını tamamladığı için ve girmiş olduğu sınavda da başarılı olduğu için tebrik ediyorum, hayırlı uğurlu olsun” dedi.
 
 


 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar