26 Haziran 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Osmangazi EDAŞ ile Türk Kızılayı ortak kan bağış kampanyası gerçekleştirdi

Osmangazi EDAŞ Uşak İl İşletme Müdürlüğü ile Türk Kızılayı ortak kan bağış kampanyası organize etti. Osmangazi EDAŞ Uşak personellerinin katılımı ile gerçekleştirilen kampanya sayesinde yaklaşık 30 ünite kan bağışı gerçekleştirildi.

Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya, Uşak illerimizde elektrik dağıtım hizmetinin; yeterli, kaliteli, kesintisiz ve çevreye uyumlu bir şekilde kullanıcılara sunulmasını sağlamak amacıyla faaliyetlerini sürdüren Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ), sosyal sorumluluk projelerine de devam ediyor.Bu kapsamda Osmangazi EDAŞ Uşak İl İşletme Müdürlüğü ile Türk Kızılay’ı ortak olarak kan bağış kampanyası düzledi. Osmangazi EDAŞ Uşak personellerinin katılımı ile gerçekleştirilen kampanya sayesinde yaklaşık 30 ünite kan bağışı gerçekleştirildi.

Projeye dair değerlendirmelerde bulunan Osmangazi EDAŞ Uşak İl İşletme Müdürü Ayhan Turan şunları söyledi: “Osmangazi EDAŞ Uşak İl İşletme Müdürlüğü olarak düzenli olarak yılda 2 kez Kızılay’a gönüllülük esasında kan bağışı yapmaktayız. Kan bağışının insan sağlığı açısından ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Osmangazi EDAŞ Ailesi olarak kan bağış projelerinin destekçisi olmaya devam edeceğiz.”

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar