18 Eylül 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“Dostluk Grubu”ndan başkanlara ziyaret

Eskişehir Dostluk Grubu, 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde belediye başkanlığına seçilen ilçe belediye başkanlarını ziyaret etti.

Öğretim üyeleri, sanayiciler, iş adamları ile gazetecilerin bir araya gelerek oluşturdukları “Dostluk Grubu” ilk ziyaretlerini ilçe belediye başkanlarına yaptılar.

Grubun basın sözcüsü Sadi Seda, Eskişehir ve ilçelerinin sorunlarını tesbit etmek ve bu sorunlara çözüm bulmak, belirlenen sorunları bir rapor haline getirerek ilgililere sunacaklarını belirterek, bu nedenle özellikle ilçe belediye başkanlarını ziyaret ederek “hayırlı olsun” dileklerini ifade ederek  sorunlar hakkında görüş alışverişinde buklunduklarını söyledi.

İlk olarak Alpu Belediye Başkanı Gürbüz Güller, Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp, Mihalıççık Belediye Başkanı Haydar Çorum ve Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü'yü ziyaret eden “Dostluk Grubu” önümüzdeki günlerde diğer ilçe belediye başkanlarını da ziyaret edecek.

“Dostluk Grubu” İlçe belediye başkanlıklarına ziyaretlerin tamamlanmasından sonra Eskişehir Odunpazarı, Tepebaşı ve Büyükşehir Belediye Başkanlarını da ziyaret edecek.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar