18 Eylül 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SABİHA GÖKÇENDE İLK MEZUNLAR ÇEYREK ASIR SONRA BULUŞTU

SABİHA GÖKÇENDE İLK MEZUNLAR ÇEYREK ASIR SONRA BULUŞTU
  • 1 Mayıs 2019 Çarşamba
  • 2489 kez okundu

Eskişehir Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde 1994-1995 öğretim yılında mezun olan öğrenciler Aşağısöğütönü’ndeki yeni okul kampüsünde buluştular.

Okul Müdürlüğü tarafından mezun öğrencilerin iletişim bilgileri toplanarak ağ oluşturuldu. Mezunlara yapılan davet üzerine 25 yıl aradan sonra okulda buluşan öğrenciler birbirleri ile ve o dönemde görev yapan öğretmenlerle hasret giderdiler.

Okulun Spor Salonunda Okul Orkestrasının nostaljik parçaları ile karşılandı. Okulun halk oyunları ekibinin gösterisinin ardından mezunlara hitaben konuşan Okul Müdürü Dr. S. Sırrı KABADAYI” Okulumuzun mezun olan öğrencilerimizi Okulumuzda görmekten dolayı çok mutluyuz. Okulumuzu  her bakımdan Türkiye’ye örnek bir okul haline getirdik. Yaptıkları işler ve bulunmuş oldukları görevler itibariyle onur ve gurur kaynağımız olan ilk mezunlarımız sonraki mezunlarımız için rol model olmuşlardır. Türkiye’de en çok tercih edilen mesleki ve teknik lise olan Okulumuzun proje okulu olması ile eğitim kalitelimizi güvence altına aldık. Okulumuzun vereceği kaliteli eğitim ile nitelikli mezunlar vermeye devam edeceğiz” dedi. Mezunlar adına konuşan 1995 yılı mezunu Nihat ARI “Okulumuzu modern yeni kampüsünde görmekten çok mutlu olduk. Uzun zamandır görüşemediğimiz arkadaşlarla ve öğretmenlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Okulumuz gelecekte de Türkiye’nin en iyi mesleki ve teknik lisesi olarak eğitim vermeye devam etmesini diliyoruz. Okul Müdürümüze bizleri buluşturduğu için teşekkür ediyoruz.” dedi. Geçen yıl mezunlarından Gamze GÜL ise” Okulumuzdan beklediklerimizden daha fazlasını aldık. Bizleri yetiştiren öğretmenlerimize sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.

Buluşmaya katılan mezun öğrencilere yeni okul rozeti hediye edildi. Okul bağlama grubunun konserinin ardından yemek ikramında bulunuldu.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar