18 Eylül 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Hayat Çok Ucuz!

Hayat Çok Ucuz!
  • 8 Mayıs 2019 Çarşamba
  • 2849 kez okundu

Yeryüzünün acısı büyük. Çünkü açlık, insanlığın bir türlü kabuk bağlamayan yarası olmaya devam ediyor. Her gece milyonlarca insan aç uyuyor. Her yıl milyonlarca çocuk açlık nedeniyle bir deri bir kemik kalıyor ve yine milyonlarcası malnutrisyon (beslenme yetersizliği) ve enfeksiyon döngüsü nedeni ile hayatını kaybediyor. Bu nedenle beslenme bozukluklarının önlenmesi ve erken dönemde tedavi edilmesi hayati önem taşıyor.

Yeryüzü Doktorları olarak dünyadaki açlık gerçeğini göz ardı etmek yerine onunla sonuna kadar mücadele etmeyi hedefliyoruz. Bu kapsamda malnutrisyonlu hastalara tıbbi beslenme tedavisi sunuyoruz. Ancak, acı hikâyeleri mutlu sonla noktalayabilmek için desteğinize ihtiyaç duyuyoruz.

Siz de sadece 280 TL tutarındaki tıbbi beslenme tedavisi ile açlıkla mücadele eden bir insanın hayatını kurtarabilirsiniz.
 

Dilediğiniz miktardaki bağışlarınızı yyd.org.tr/beslenme web sayfamızdan ya da aşağıda bulunan banka hesap numaralarımıza havale / EFT yöntemleriyle gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca HAYAT yazıp 6612’ye SMS göndererek de 10 TL tutarında bağış yapabilirsiniz.

Türkiye Finans: TR73 0020 6000 7403 5138 3900 03
Albaraka Türk: TR16 0020 3000 0779 6753 0000 01
Ziraat Bankası: TR72 0001 0026 5685 7336 4250 01
(Banka yoluyla yapacağınız bağışlarda ödeme notuna isim-soyisim, telefon numarası ve “beslenme” bilgilerini eklemenizi rica ederiz.)

Gelin, yeryüzünü açlığa terk etmeyelim. Unutmayın, bu bir ölüm kalım meselesi.

Not: Beslenme sağlığı projelerimizin son durumunu ve gerçekleştirdiğimiz tıbbi beslenme tedavilerine dair detaylı bilgiyi paylaşacağımız; ardından birlikte iftar yapacağımız programımızda sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar