18 Eylül 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESKİŞEHİR’li üreticiler geleneksel DenizBank iftarında bir araya geldi

Tarım sektörüne sunduğu yenilikçi ürünler ile bu alanda özel bankalar arasında en büyük pazar payına sahip olan DenizBank; taşıdığı toplumsal sorumluluk çerçevesinde gerçekleştirdiği organizasyonlar ile üreticilerle buluşmaya devam ediyor. Banka, Eskişehir’de iftar yemeği düzenleyerek, tarım sektörünün bölgede faaliyet gösteren isimleri ile buluştu.

 

Türkiye'de ilk kez bir özel bankada Tarım Bankacılığı Bölümü'nü kuran DenizBank, bugün itibarıyla Türkiye'nin 81 ilinde bulunan tarım şubeleri, yerel ekipleri ve yöreye özel hazırlanmış ürün ve hizmetleriyle sektöre önemli oranda finansal destek sağlıyor.

 

DenizBank, milli mesele olarak ele aldığı tarım sektörüne Türkiye'nin her yerinde, uzman ekipleriyle finansal destek sağlamanın yanı sıra tarıma gönülden bağlı bir kurum olarak çiftçimizin hayatına 17 yıldır kesintisiz temas etmeyi sosyal sorumluluğu olarak görüyor. Bu kapsamda her yıl iftar yemeği organizasyonları düzenleyen DenizBank ,15.05.2019 tarihinde Tymbrıs Hotel’de gerçekleşen iftar yemeğinde bölgede faaliyet gösteren üreticilerle   bir araya geldi. Düzenlenen iftar yemeğine Denizbank Eskişehir Yunusemre Şube Müdürü Aylin GÜREFE, Bölge Tarım Bankacılığı Satış Müdürü M.Koray ÇELİKÇEVİK, Bölge Saha Sorumlusu Ergün BÖREK ve şube personelleri Sinan KABADAYI , Nurdan KAPLAN ev sahipliği yaparken misafirler arasında Tepebaşı Ziraat Odası Başkanı Süleyman BULUŞAN, İnönü Ziraat Odası Başkanı Ömer KOYUNOĞLU, S.S. Eskişehir Pancar Ekicileri Koop. Müdürü Erkan ARSLAN, Tepebaşı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürü Hasan SOFUOĞLU, Mihalgazi Tarım İlçe Müdürü Ali GÜREL , Damızlık Birliği Başkan Yardımcısı Şahin YOLAÇAN ve çiftçilerimiz katıldı.

 

Her zaman ve her yerde üreticimizin yanındayız

 

İftar yemeği organizasyonunda tarım sektörüne yönelik değerlendirmelerde bulunan DenizBank Eskişehir Yunusemre Şubesi Müdürü Aylin GÜREFE, tarımı milli mesele olarak gören, çiftçiye en yakın, ihtiyaçlarını en iyi anlayan banka olma vizyonuyla çalışmalarına devam ettiklerine dikkat çekti. Her zaman üreticilerin yanında olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini belirten Aylin GÜREFE şöyle devam etti; “DenizBank olarak tarımın sadece finansman tarafıyla değil sosyal tarafıyla da yakından ilgileniyoruz. Artık geleneksel hale gelen iftar yemeklerimizde bölgemizin tarıma yön veren isimleriyle bir araya gelmekten, Ramazan ayının bereketini birlikte yaşamaktan mutluluk duyuyoruz. Ülkemiz nüfusunun büyük bir kısmının geçimini sağladığı tarımın bereketini paylaşmak, üreticimizin geleceğe umutla bakmasına destek olmak her zaman en öncelikli hedefimiz. Çiftçilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar