28 Mayıs 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Yılın iftarı, Emek mahallesinden

Emek mahallesi, 11 Ayın sultanı birlik ve dayanışma ayı olan Ramazanda dördüncü Kardeşlik buluşmasında bir araya geldi. 

Emek Mahallesinde, Hilmi Atuk, Fedayi Köle, Nihat Kavak'ın önderliğinde esnafların biraraya gelerek başlatıp geleneksel hale getirdiği ve bu sene 4 ncüsünü düzenlediği sokak iftar yemeğine çok sayıda esnaf ve vatandaş katıldı.

Miraç camii'nde düzenlenen buluşmada, İftar öncesi mevlid-i şerif ve ilahiler okundu 2500 kişilik yapılan iftar davetinde esnaflar vatandaşlara servis yaptı. Yoğun katılımın olduğu iftar programının daha da genişletilmesi hedefleniyor. 

Esnaflar adına bir açıklama yapan 81 Emek Kıraathane sahibi Fedayi Köle, İftar yemeğinin bir kaynaşma olduğunu belirtti. Birlik beraberliği muhafaza etmek gerektiğinin altını çizen Köle, Bu birliktelik ve beraberliğin artarak devam etmesini diledi. Ramazan ayının bir özelliğinin de paylaşımcılığı ve birlikteliği kuvvetlendirerek bunu hayatın her alanına yayması olduğunu belirten Köle, "Bu mübarek ayın hanelerimize bereket, gönül dünyamıza huzur, toplumumuza birlik ve dirlik getirmesini, ülkemiz ve bütün insanlık için hayırlar getirmesini yüce Allahtan niyaz ediyorum" dedi. 

Bu sene Esnafların 2500 mahalleli ile biraraya gelerek buluştuğu iftarda, Emek mahallesinden Kardeşlik mesajı verildi. Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.