19 Eylül 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Birlik Vakfı Uluslararası Öğrenci Akademisi Kapanış İftarını gerçekleştirdi

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) Eskişehir’deki yabancı üniversite öğrencileri için Birlik Vakfı aracılığıyla başlattığı Uluslarası Öğrenci Akademisi programının kapanışını iftar yemeği ile gerçekleştirdi.

Eskişehir’deki üniversitelerde okuyan yaklaşık 100 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen eğitim programı kapsamında Bilim ve Teknoloji(Robotik), Dil ve Edebiyat, Medya ve İletişim, Ekonomi, Uluslararası İlişkiler ve Beşeri Bilimler dersleri yapıldı. Yoğun ilgi gören akademide uluslararası öğrenciler çoğunlukta olmak üzere Türk öğrenciler de derslere katıldı. Türkiye’yi daha iyi tanımaları ve kendi branşlarında gelişim sağlamaları hedeflenen öğrenciler iftar yemeği ile son kez bir araya geldi. Öğrencilerin vedalaşması ve sertifika töreni ile program sona erdi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar