18 Eylül 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İl Müftülüğü ve Diyanet Vakfı Eskişehir Şubesi “İyilik Sofrası” İftar Programı Düzenledi

İl Müftülüğü ve Diyanet Vakfı Eskişehir Şubesi “İyilik Sofrası” İftar Programı Düzenledi
  • 25 Mayıs 2019 Cumartesi
  • 2666 kez okundu

Eskişehir İl Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Eskişehir Şubesi tarafından “İyilik Sofrası” adı altında iftar programı düzenledi.

Şoförler Odası Kırmızı Salon’da gerçekleştirilen iftar programına; Vali Özdemir Çakacak, Muharip Hava Kuvvet Komutanı Hava Orgeneral Atilla Gülan, askeri ve mülki erkan, İl Müftüsü Bekir Gerek, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri şehit aileleri ve gaziler, yardıma muhtaç aileler ile öğrenciler katıldı.

Kur’an-ı Kerim Tilavetinin okunmasıyla başlayan programda, akşam ezanın okunmasıyla birlikte oruçlar açıldı, dualar edildi.

“İyilik Sofrası” adı altında düzenlenen iftar programına katılan herkese teşekkürlerini ileten İl Müftüsü Bekir Gerek, programda yaptığı konuşmada, Ramazan ayının kardeşlik bağlarının en üst düzeyde yaşandığı bir ay olduğuna dikkat çekti. Müftü Gerek konuşmasını, tüm İslam aleminin yaklaşan Kadir Gecesini ve Ramazan Bayramını tebrik ederek bitirdi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar