28 Mayıs 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Gün Sazak mezarı başında anıldı

TÜRKAV Eskişehir Şube Başkanı Hasan Sezer Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Haydar Urfalı, Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Hüseyin Kararman,  Türk Eğitim-Sen 2 Nolu Şube Kurucu Başkanı Timuçin Doğan,  Gün Sazak'ı ölüm yıldönümünde mezarı başında andı. Sezer yaptığı açıklamada, Gün Sazak’ın gerek devlet yönetiminde gerekse siyasi yaşamında doğru  bildiklerinden, sonucu ne olursa olsun vazgeçmeyen, inandıklarından taviz vermeyen, ilkelerinden şaşmayan mümtaz bir kişi olduğunu kaydetti.

Sezer, "Kısa süre icra ettiği Gümrük ve Tekel Bakanlığı görevi süresince karaborsacıya, vurguncuya, yolsuzluk simsarına ve rüşvetçilere göz açtırmayan Gün Sazak’ın, aziz milletin iftiharını kazanıp MHP’nin ve Türk milliyetçilerinin yüz aklarından biri oldu"dedi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.