28 Mayıs 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Özel sektör üzgün: Memura 9 gün tatil, bize neden yok

Ramazan Bayramı tatili, yarın akşam mesai bitiminin ardından başlayacak. Peki bu tatilden sadece memurlar mı faydalanacak?

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'yle Ramazan Bayramı tatili, 1 Haziran-9 Haziran tarihleri arasında 9 gün olarak belirlendi. Özel sektör çalışanları ise 9 gün tatil yapamayacaklar.

3 VE 7 HAZİRAN DA TATİL

Kanuna göre Ramazan Bayramı tatili, arefe günü öğleden sonra başlayarak 3,5 gün. Cumhurbaşkanlığı Karanamesi'yle 3 Haziran ve 7 Haziran da tam gün tatil yapıldı. Böylece memurların tatili 9 güne çıktı.

Özel sektör çalışanları için ise karar, işverenin elinde. İşveren 3 Haziran ve 7 Haziran'ı tatil yaparsa, özel sektör çalışanları da 9 gün tatil yapabilir.

 

 

ensonhaber.com

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.