28 Mayıs 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Odunpazarı Kaymakamlığı Şehit Ailesi ve Gaziler Onuruna İftar Programı Düzenledi

Odunpazarı Kaymakam Ramazan ayı münasebetiyle şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar programı düzenledi.

Eskişehir Öğretmenevi'nde düzenlenen iftar programına; Odunpazarı Kaymakamı Turgay Hakan Bilgin ve eşi Mine Bilgin, şehit aileleri ve gaziler ile Odunpazarı ilçesindeki kamu kurumlarının amirleri katıldı.

Kuran-ı Kerim Tilavet ile başlayan programda, okunan akşam ezanıyla birlikte oruçlar açıldı, dualar edildi. Şehit aileleri ve gazilerle iftar sofrasında buluşmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getiren Kaymakam Bilgin program esnasında yaptığı konuşmada, "Böyle mübarek ve kıymetli bir zaman diliminde siz değerli şehit anneleriyle, şehit babalarıyla, şehit eşleriyle, şehit evlatlarıyla ve kahraman gazilerimizle iftar sofrasında buluşmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum. Ne yaparsak yapalım şehitlerimizin hakkını, gazilerimizin kahramanlıklarının bedelini ödeyemeyiz. Şehitlerimize ve sizlere layık olabilmek en büyük temennimizdir" dedi.

İftara katılan misafirlerle yakından ilgilenen Kaymakam Bilgin ve eşi Mine Bilgin misafirlerle sohbet etti. Memnuniyetlerini ifade eden şehit yakınları ve gaziler ise, Kaymakam Bilgin'e ve eşi Mine Bilgin’e kendilerine gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.