31 Mayıs 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

LÖSEV AİLESİ BABALARINI YALNIZ BIRAKMIYOR!

LÖSEV AİLESİ BABALARINI YALNIZ BIRAKMIYOR!
  • 15 Haziran 2019 Cumartesi
  • 2655 kez okundu

Kurulduğu 1998 yılından bu güne dek lösemi ve kanser hastalarına maddi-manevi destekler götüren,  Türk Halkının imece usulü katkı ve bağışlarıyla 21 yıldır, on binlerce hasta ve onların imkânları kısıtlı ailelerini hayata bağlayan LÖSEV tüm Türkiye’de dur durak bilmeden hastalarına ulaşmaya çalışıyor.

% 90 ının asgari ücret ve altında gelire sahip olduğu, 38.000’in üzerinde lösemi – kanser hastası ve ailelerine kıyafetten, beyaz eşyaya, kuru gıdadan et ürünlerine destekler sunan LÖSEV tüm bu desteklerin yanı sıra kişisel gelişim, mesleki eğitim, psikolojik destekler, moral ve motivasyon faaliyetleriyle bu zorlu yolculukta ailelerin yanlarında yer alıyorlar.

LÖSEV hastalarına ilettiği tüm destekleri, Türk Halkı’nın imece usulü katkı ve bağışlarıyla sağlamaktadır.

LÖSEV Eskişehir Düzenlediği Moral Yemeğiyle Mücadeleci Babalarına “Yalnız Değilsiniz!” Diyor

LÖSEV tüm Türkiye’de, sağlıklı yaşamın gerekliliği olan sosyal faaliyetlerini başta Ankara olmak üzere İstanbul, İzmir, Bursa, Eskişehir, Antalya, Kayseri, Adana ve Samsun’da düzenleyerek tedavisini tamamlamış çocuk ve gençlerini hayata her açıdan sağlıkla kazandırmaya devam ediyor.

Kanserle mücadele eden ailelerini maddi ve manevi destekleriyle yalnız bırakmayan LÖSEV, önemli tarihlerde de aile bilinci ve duyarlılığını sosyal destekleriyle sağlamaya özen gösteriyor. Bu kez Babalar Günü konseptiyle LÖSEV Eskişehir, babaları ve çocuklarını Çamur Şevket Et&Mangal Restoran’da bir araya getirdi. Sosyal sorumluluk bilinci olan mekan sahibinin kıymetli destekleriyle düzenlenen yemek programında babalar ve çocukları, zorlu zamanlardan ve acı anılardan uzaklaşıp hayatlarına ortak bir sevinç ekledi. Yaşanan ortak sevinç ve değer görmenin verdiği huzur görülmeye değer anlar yarattı.

Büyük LÖSEV Ailesi’nin gönüllü ve bağışçılarının destekleri ile hayata geçen faaliyetimizde olduğu gibi LÖSEV hayatın içinden projeleri ve çalışmalarıyla hasta ve hasta yakınlarını hayata tutundurmaya devam ediyor.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.