12 Temmuz 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kurbanını Paylaş; Kardeşinle Yakınlaş Temalı Vekaleten Kurban Hizmetlerine Yoğun İlgi

Diyanet İşleri Başkanlığı ve Türkiye Diyanet Vakfının ortaklaşa yürüttüğü 2019 yılı vekaletle kurban kampanyasına müftülüklerin ve Türkiye Diyanet Vakfı şubelerinin öncülüğünde şehrimizde yoğun ilgi görmektedir. Bugüne kadar müftülüklere ve vakıf şubelerine elden veya banka hesaplarına 4000 adet kurban başığında bulunuldu. Bu kampanyaya din görevlilerimiz de yoğun destek vermektedir. Bu doğrultuda, Odunpazarı ilçesi, Emek Mahallesi Miraç Cami İmam-Hatibi Ahmet OKUMUŞ gösterdiği gayretle cemaatinden 22 adet vekaletle kurban bağışı alarak İl Müftü Vekili İbrahim ÇAYIR'a makbuz karşılığı teslim etti. Tüm din görevlilerimizin ve Kur'an Kursu Öğreticilerimizin bu gayretli çalışmaları takdirle karşılanmaktadır. Vekaletle kurban teslimleri 10 Ağustos 2019 Cumartesi günü saat 14:00'a kadar devam edecektir.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.