3 Haziran 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

MÜSİAD Eskişehir’ den Kan Bağış Kampanyası

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Eskişehir Şubesi ile Türk Kızılay Eskişehir Şubesi işbirliği ile gerçekleştirilen “Kan Ver Can Ver ”” Sloganıyla Kan Bağış kampanyası geniş bir katılımla gerçekleşti.

MÜSİAD Eskişehir Şubesi Başkanı Hakan Duman beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri, Üyelerimiz  ve Genç MÜSİAD Üyeleri ile katılım sağlandı. MÜSİAD Eskişehir Üyeleri, Genç MÜSİAD’ ın Üyeleri ve halkımız kan bağışında bulundu. MÜSİAD Eskişehir Şubesi Dernek Binamızın önünde Kan Bağışı Kampanyası’ nda kan veren MÜSİAD Eskişehir Başkan Vekili Metin Özabuş “ Kan Bağışı toplumuzda en büyük dayanışma gücüdür. Biz MÜSİAD Eskişehir olarak kan bağışı için Kızılay Eskişehir Şubesi işbirliği ile ortak bir Proje başlattık.  “Kan Ver Can Ver” Projesinde bir kan bir can kurtarma amacıyla buna vesile olmak istedik. Bu vesile ile MÜSİAD Eskişehir üyeleri ve mahalle halkı kan bağışında bulundu. Kan bağışının ülkemize ve milletimize vatandaşlık hizmeti olduğunu kan verecek durumda olan herkesi kan bağışı yapmaya davet ediyoruz.  Katılım sağlayıp kan veren veremeyen herkese , Kızılay Eskişehir Şubesi Başkanı Egemen Temizsoy’ a ,  Kızılay Kan Bağış Merkezi Yetkililerine  ve çalışanlarına ayrı ayrı çok teşekkür ederiz” dedi.

Ayrıca, Cuma Namazı çıkışı halkımıza Etli Pilav, Ayran ve Tatlı dağıtımı yapıldı.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Yaşam Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.