18 Eylül 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

WILO ROADSHOW 4-6 MAYIS’TA ESKİŞEHİR’DE

Wilo’nun roadshow organizasyonu tüm hızıyla devam ediyor!

Pompa sistemleri sektörünün lider markası Wilo, hizmet alanını genişleten ürün gamı Initial Line serisini Türkiye’nin farklı bölgelerinde tanıtmak amacıyla roadshow organizasyonu düzenliyor. “Daima Yanınızda” mottosuyla 8 Nisan’da İstanbul’dan hareket eden Wilo Roadshow, 4-6 Mayıs tarihleri arasında Türkiye’nin yükselen yıldızı Eskişehir’de olacak. Eskişehir’de Hasan Polatkan Caddesi’nde sektör temsilcileri ile bulaşacak Wilo uzmanları, markanın yeni ürün gamı ‘Initial Line’ serisinin özelliklerini anlatacak.

Pompa sistemleri sektörünün öncüsü Wilo, teknoloji ve enerji verimliliğindeki gücüyle büyük projelerden ev tipi pompa ihtiyaçlarına kadar farklı çözümler sunuyor. Wilo, yeni ürün gamı ‘Initial Line’ serisini tanıtmak amacıyla roadshow organizasyonu düzenliyor. 31 Temmuz’a kadar devam edecek etkinlik kapsamında 115 günde, 16 şehir ve 38 beldeyi ziyaret ederek toplam 23.000 km yol gidecek olan Wilo’nun yeni durağı ise Türkiye’nin en güzel şehirleri arasında yer alan İç Anadolu’nun yükselen yıldızı Eskişehir olacak.

4-6 Mayıs tarihleri arasında Eskişehir Hasan Polatkan Caddesi’nde şehrin pompa pazarından temsilcileriyle buluşacak olan Wilo, ev tipi su pompalarının bulunduğu Initial Line serisinin özelliklerini anlatacak. Wilo Roadshow tırında toplam 15 ürün Eskişehirli sektör temsilcilerinin beğenisine sunulacak.

Roadshow organizasyonu kapsamında günlük programını sosyal medya hesaplarından paylaşan Wilo, son kullanıcılarla da bir araya geliyor. Wilo’nun roadshow tırını ziyaret eden kullanıcılar, ürünlerle ilgili bilgi edinme fırsatını bulmanın yanı sıra sürpriz hediyelerin de sahibi oluyor.

Initial Line serisi ile Wilo kalitesi Eskişehir’de
Ev tipi kullanım için özel olarak tasarlanan Initial Line serisi, Wilo kalitesine ve güvencesine ulaşmayı herkes için kolaylaştırıyor. Wilo Roadshow ile yazlık evlerine, apartmanlarına, sitelerine ya da çiftliklerine ideal bir pompa arayan Eskişehirli kullanıcılar, Wilo Initial Line serisindeki ürünlerden faydalanabilecek. Ekonomik, dayanıklı, pratik ve yenilikçi özellikleriyle fark yaratan Wilo Initial Line ürünleri, enerji verimliliği de sağlıyor.

Santrifüj pompalar, hidroforlar ile atık su ve drenaj pompalarından oluşan Initial Line ürün ailesinde; döküm ve paslanmaz çelik jet pompalar, sirkülasyon pompaları, havuz pompaları, çok kademeli pompalar, periferik pompalar, yatay tanklı hidroforlar, akış kontrollü hidroforlar, yatay ve dikey milli 1 ve 2 pompalı hidroforlar, drenaj ve atık su dalgıç pompaları yer alıyor.

Wilo, dört ay sürecek roadshow organizasyonu ile sektöründe fark yaratan bir pazarlama faaliyetine imza atarken, ürünleriyle de daha çok kişiye dokunmayı amaçlıyor.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Otomobil-Motorsiklet Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar