10 Temmuz 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

‘electrip’ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde

Türkiye’nin ilk ve tek elektrikli araç kiralama platformu: ‘electrip’ Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde

 Zorlu Enerji geleceğe ve bugünün gençlerine daha temiz bir dünya bırakmak amacıyla sürdürülebilirlik alanındaki yatırımlarına ve çalışmalarına devam ediyor.

Zorlu Enerji’nin elektrikli araç kiralama hizmeti ‘electrip’, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde çevreci ve ekonomik ulaşım imkânı sağlarken geleceğe daha temiz bir dünya bırakmayı hedefliyor.

Gelecek planları arasında öncelikle yenilenebilir enerji kaynaklarına olan yatırımları ve çalışmaları artırmak olan Zorlu Enerji, bu planları dahilinde elektrikli araç sektöründe yaptığı ZES şarj istasyonlarının yanı sıra bir diğer yatırımı ‘electrip’ ile saatlik elektrikli araç kiralama hizmeti vererek gençlere elektrikli araçlarla tanışma fırsatı sunuyor.

‘electrip’ bir araç paylaşım platformu olmakla birlikte diğer platformlardan farklı olarak sadece elektrikli araçlardan oluşan Türkiye’nin ilk ve tek paylaşım platformu olma özelliği taşıyor.

Zorlu Enerji, geleceğe daha temiz bir dünya bırakmak amacıyla yenilenebilir enerji kaynaklarına ve teknolojilerine yatırım yaparken electrip ile geleceğin teknolojisini üniversiteli gençlere de sunuyor. Elektrikli araçların, gelecekte ulaşım sağlama özellikleri haricinde yolculuk sırasında bağlantılı mobilite özellikleri ile hayatı da kolaylaştıracağı düşünüldüğünde; electrip, gençleri geleceğe hazırlayan ve gençlerin elektrikli araç deneyimlemelerine imkân sağlayan bir platform olma özelliği taşıyor. Bugün itibariyle İstanbul Levent 199, Zorlu Center, İTÜ ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde hizmet veren electrip; gençlere ekonomik, çevreye duyarlı ve kolay ulaşım imkânı sağlıyor.

Electrip nasıl kullanıyor?

Şehir içi ulaşıma çevreci, kolay ve yepyeni bir alternatif getiren electrip’i kullanabilmek için electrip mobil uygulamasını App Store veya Google Play Store’dan indirip kayıt olmak gerekiyor. Kayıt ardından bilgiler kontrol edilip üyelik onaylandıktan sonra, elektrikli araçlar rezerve edilebiliyor ve günün her saatinde teslim alınabiliyor. electrip’in sunduğu teknoloji sayesinde kullanıcılar aracın anahtarına ihtiyaç duymadan mobil uygulama üzerinden araç kilidini açma, kapatma ve yolculuğu sonlandırarak ödeme yapma gibi işlemleri gerçekleştirebiliyor.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Otomobil-Motorsiklet Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.