18 Eylül 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

20 Zırhlı Keşif Gözetleme Aracının Devir Teslim Töreni Yapıldı

20 Zırhlı Keşif Gözetleme Aracının Devir Teslim Töreni Yapıldı
  • 18 Mayıs 2019 Cumartesi
  • 2448 kez okundu

İller İdaresi Genel Müdürlüğü’nün ana yararlanıcısı olduğu “Türkiye ile AB Sınırlarında Sınır Gözetleme Kapasitesinin Artırılması için Mobil Gözetleme Araçları Tedarik Projesi” kapsamında tedarik edilecek 57 gözetleme aracından ilk etapta üretimi tamamlanan 20 araç 16/05/2019 tarihinde yüklenici Aselsan’ın ev sahipliğinde düzenlenen Devir-Teslim Töreni ve imzalanan Protokol ile Kara Kuvvetleri Komutanlığına devredildi.
 
Toplam 29 milyon 676 bin 883 Avro sözleşme bedeli olan projenin yüzde 75'i Avrupa Birliği Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı, yüzde 25'i ise ulusal bütçe tarafından karşılanıyor.
 
İmza törenine; Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir, Bakan Yardımcımız Vali Muhterem İnce, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Yunus Emre Karaosmanoğlu, Dışişleri Bakan Yardımcısı ve Avrupa Birliği Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakçı, AB Türkiye Delegasyon Başkan Yardımcısı Gabriel Munuera Vinals, Aselsan Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Haluk Görgün, Bakanlığımız Birim Amirleri, kurumlarımızdan katılımcılar ve uluslararası kuruluşların temsilcileri iştirak etti.
 
Törende gerçekleştirilen konuşmaların ardından Bakan Yardımcımız Muhterem İnce ve Milli Savunma Bakan Yardımcısı Yunus Emre Karaosmanoğlu tarafından Devir-Teslim Protokolü imzalandı. Tören; günün anısına toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.
 


Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Polis Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar