25 Mayıs 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SABİHA GÖKÇEN MTAL ÖĞRENCİLERİ EĞLENİYOR

SABİHA GÖKÇEN MTAL ÖĞRENCİLERİ EĞLENİYOR
  • 20 Şubat 2017 Pazartesi
  • 5940 kez okundu

Aşağısöğütönü Mahallesindeki Kampüsünde bu öğretim yılında eğitim öğretime başlayan Sabiha GÖKÇEN Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine Okul Müdürlüğü tarafından eğlence düzenlendi.

Öğrenciler, öğretmenler ve veliler arasında birlik, beraberlik, dayanışmayı artırmak, öğrencilerin moral ve motivasyonunu yükseltmek amacıyla düzenlenen eğlence Okulun spor salonunda yapıldı. Programın açılışında konuşan Okul Müdürü Dr. S. Sırrı KABADAYI” Öğrencilerin ders başarıları kadar sosyal ve kültürel faaliyetlerde bulunmalarının önemli olduğunu belirterek Öğrencileri her yönden hayata hazırlamaya çalıştıklarını ve sponsorların desteği ile her ay bir eğlence programı düzenleyeceklerini söyledi.”

Programda Okula yapmış olduğu destekten dolayı İşadamı Göral ÇATAK’a plaket takdim edildi. Programda İllüzyonist Mahmut MAKAS  gösteriler yaptı. Programda sahne alan Sanatçı Mustafa GÖKÇE söylediği türkülerle öğrencilere neşeli anlar yaşattı. Okulun tüm öğrencilerinin, öğretmenlerin ve velilerin katıldığı program dolayısıyla Öğrenciler kendilerine verilen değerden dolayı Okul Yönetimine teşekkür ettiler.Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.