18 Ocak 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Şampiyonların Kupalarını Necmi Özen Verdi

Şampiyonların Kupalarını Necmi Özen Verdi
  • 14 Şubat 2018 Çarşamba
  • 2261 kez okundu

2017-2018 öğretim yılında Türkiye Şampiyonu ve Katar’daki dünya kupası yolcusu olan Şehir Koleji Anadolu Lisesi Kız Hentbol Takımı’nın kupalarını Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Necmi Özen verdi.
 
Özel Şehir Koleji Gönül Gökmeydan  Kampüsünde düzenlenen törene Sayın Necmi Özen'in yanısıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Barış Hancı, İl Mill Eğitim Şube Müdürü Sayın Fevzi Kavak, Özel Şehir Koleji kurucular, yöneticiler, öğretmen ve öğrenciler katıldılar.
 
Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Necmi Özen konuşmasında takımın başarısının çok büyük olduğunu, öğrencilerimizle gururlandığını, mutlu olduğunu belirtti. Sayın müdürümüz, Şehir Kolejinin ülkemizi Katar’da gerçekleşecek olan Dünya Liseliler Hentbol Şampiyonası’nda temsil etmesinin şehrimiz için büyük anlam taşıdığını söylerken takıma başarılar diledi. Okul yöneticileri de ilimizde spora verdikleri önemden dolayı Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teşekkürlerini sundular. Takım oyuncuları ve antrenörleri Sertan Sarpaş Milli Eğitim Müdürümüze imzalı formalarını hediye ettiler.


 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar