23 Mayıs 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Milli Eğitim Müdürü, Yapımı Süren Okul İnşaatlarında İncelemelerde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen, Odunpazarı İlçesinde yapımı devam edem eden okul alanlarında incelemelerde bulundu.

2017 yılında inşaatına başlanılan 20 derslikli 23 Nisan İlkokulu, Mustafa Kemal Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesine yapılan Spor Salonu, Karapınar Mahallesinde TOKİ 2. Dönüşüm Projesi kapsamında yapımına başlanılan 24 derslikli ortaokul ve 24 derslikli lise inşaatı alanı, Yenikent Mahallesinde Kılıçoğlu Anadolu Lisesi ile ETİ Şirketler Grubu Onursal Başkanı rahmetli Firuz Kanatlı’nın eşi Gülay Kanatlı’nın adına yaptırılan Gülay Kanatlı Ortaokulu’nda incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim Müdürümüz yetkililerden bilgiler aldı.

Ardından Çankaya Mahallesinde yaklaşık 8 Milyon Lira proje bedeli 2016 yılında yapımına başlanan ve 2018-2019 eğitim öğretim yılında hizmete açılacak olan 20 derslikli Şehit Onur İlkhan İlkokulu binasını gezen İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi Özen ile İnşaat Emlak Şube Müdürü İbrahim Şeker, okul müdüründen bilgi aldı.

Binalar tamamlandığında öğrencilerimize hizmeti en iyi şekilde sunmayı hedeflediklerini belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Özen, “Okul binaları tamamlandığında ilimiz eğitimine büyük katkılar sağlayacaktır. Öğrencilerimizin huzurlu bir ortamda eğitim görmeleri için okul binalarına çok önem veriyoruz. Yapımı devam eden okul inşaatlarının yakın takipçisiyiz. Amacımız öğrencilerimize hizmeti en iyi şekilde vermek, onları sağlıklı ve güvenli bir ortamda geleceğe hazırlamaktır.” dedi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar