19 Temmuz 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

OKULLAR EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA İNÖNÜ BELEDİYESİ İLE HAZIRLANIYOR

Eskişehir İnönü Belediyesi, 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala ilçe genelindeki tüm okullarda başlattığı temizlik ve çevre düzenlemesi çalışmalarını tamamladı.

Belediye tarafından Oklubalı Sabri Kahvecioğlu Ortaokulunda yapılan çalışmalara gönüllü olarak destek veren öğrencilere ise gösterdikleri duyarlılıktan dolayı İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt tarafından hediye edilen kol saatleri belediye personeli tarafından verildi.

İnönü Belediyesi temizlik ekipleri her yıl oluğu gibi 2018-2019 eğitim öğretim yılı öncesi ilçedeki okullarda eksiklikleri gidererek çevre düzenlemesi yaptı. Belediye tarafından ilçeye bağlı okullarda başlatılan temizlik ve çevre düzenlemesi çalışmasında; okul bahçelerinde bulunan ağaçlık alanlar ot ve çöplerden arındırıldı, zamanla kullanılmaz hale gelen çöp kutuları yenileri ile değiştirildi. Belediyeden yapılan açıklamada; yeni eğitim döneminde geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın daha iyi eğitim alabilmeleri ve daha sağlıklı ortamlarda yetişebilmeleri için başlatılan çalışmaların tamamlanarak okul idarelerine teslim edildiği belirtildi.

Yapılan çalışmaları takdirle karşılayan öğrenci velileri, okul idarecileri yapılan çalışmalardan dolayı İnönü Belediyesine ve personeline teşekkür etti.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar