21 Nisan 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Zümre Başkanları Toplantısı Düzenlendi

2018-2019 eğitim öğretim yılı Temel Eğitim Genel Müdürlüğüne bağlı okullarda okutulan derslerin İl Zümre Toplantısı 12 Eylül 2018 tarihinde Cumhuriyet Anadolu Lisesinde gerçekleşti.

İl Zümre Başkanları Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürü Necmi Özen’in açılış konuşmasıysa başladı. Özen: “Sonuçlarının ilimiz ve ülkemizin eğitimine katkı sağlayacak bir çalışmanın temelinin burada atılacağını düşünüyorum. Eğitimin temel unsuru sizlersiniz. Uygulanmak üzere bildirilen her türlü eğitim yöntemleri ancak sizinle başarıya ulaşacaktır.” dedi.

Genişletilmiş zümre toplantısında eğitim ve öğretim programlarının uygulanmasında karşılaşılan güçlükler ve bu güçlüklerin giderilmesi, öğrencilerin çalışma ve eğitim durumları ile öğrencilerin başarılı olmaları konusunda alınması gereken tedbirler, derslerde izlenecek yöntem ve teknikler ile zümre sınıf öğretmenlerinin eğitim ihtiyaçları ve derslerde kullanılacak eğitim araç gerecine ilişkin donatım önceliklerinin belirlenmesi, mesleki eserler ile eğitim öğretim alanındaki yeni gelişmelerden öğretmenlerin bilgilendirilmesi, zümre ve branşlar arası bilgi akışı ve paylaşımı ile öğrenci başarısının artırılması gibi konular ele alındı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar