22 Mayıs 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Rektör Çomaklı Diyarbakır, Batman ve Mardin’de Açıköğretim öğrencileri ile buluşuyor

Anadolu Üniversitesi, kuruluşunun 60’ıncı yılında da Açıköğretim Sisteminin başarılı öğrencileriyle buluşmaya ve başarı belgelerini bulundukları illerde düzenledikleri törenlerle takdim etmeye devam ediyor. Bu kapsamda 14-15 Kasım tarihlerinde Diyarbakır, Batman ve Mardin’de düzenlenecek “Başarı Belgesi Törenleri”nde aynı zamanda bir ilk yaşanacak. Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, görevi devralmasının ardından ilk kez Açıköğretim Sisteminin başarılı öğrencileriyle bir araya gelerek bölüm birincilerine ise başarı belgelerini takdim edecek. Rektörümüz Prof. Dr. Çomaklı’nın da katılımıyla farklı illerde gerçekleşecek bu törenlerde, Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin Dekanlarının yanı sıra öğretim elemanları da yer alacak.

Bugüne kadar Başarı Belgesi Töreni kapsamında 50 etkinlik düzenlendi

Anadolu Üniversitesi tarafından Açıköğretim Sistemi aracılığıyla bugüne kadar ulusal ve uluslararası olmak üzere Başarı Belgesi Töreni kapsamında 50 etkinliğe imza atıldı. Üniversitemiz Açıköğretim Sistemi kapsamında düzenlenen bu buluşmalar öğrencilerin, Üniversitemize olan aidiyetlik duygularını arttırmanın yanı sıra yüz yüze görüşme imkânı sayesinde de sorunlarını ve önerilerini birebir paylaşma fırsatı da tanıyor. Etkinlikler ayrıca sadece öğrenciler açısından değil, öğretim elemanlarının da öğrencilerle bir araya gelerek motivasyonlarına katkı sağlaması bakımından da önem taşıyor. Üniversitemiz tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen ve geleneksel hâle gelen bu etkinliklerin bundan sonra da ulusal ve uluslararası alanda devam ettirilmesi hedefleniyor.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar