23 Mayıs 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Gözlerimiz Kapanıncaya Kadar...

Gözlerimiz Kapanıncaya Kadar...
  • 14 Kasım 2018 Çarşamba
  • 1748 kez okundu

Eskişehir’de yıllardır topladıkları mavi kapaklar ile engelli vatandaşlara umut ışığı olmaya devam eden Halit Aydoğan ve torunu Melike Sarıtaş, İl Milli Eğitim Müdürümüz Necmi ÖZEN ´i ziyaret ederek projeleri hakkında bilgi verdiler.

Melike Sarıtaş, topladıkları kapaklarla şimdiye kadar 152 tekerlekli sandalye alarak engelli vatandaşlara umut oldukları için çok mutlu olduğunu söyleyerek "gözlerimiz kapanıncaya" kadar bu kampanyaya devam edeceklerini belirtti.

Dede Halit Aydoğan, kapak kampanyasının ilk başladığı günlerde okullarda toplanan mavi kapaklar ile birçok engelli vatandaşa tekerlekli sandalye alındı. Torununun da bu kampanyaya katılıp okul birincisi olmayı hedeflediğini fakat 15 kapak eksik topladığı için yarışmada birinci olamadığını ve bu duruma çok üzüldüğünü söyledi. Sonraki yıl yapılan yarışma için torunu ile birlikte binlerce kapak topladıklarını belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürü Necmi ÖZEN, yüce dinimizin bize bidirdiği  "Herkesin yöneldiği bir yön vardır. Haydi, hep hayırlara koşun, hayırlar da birbirinizle yarışın!" sözüyle, hayır işlemenin bizler için ne kadar önemli olduğunu söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Necmi ÖZEN, böyle bir kampanyayı yürüttükleri için Halit Aydoğan ve torunu Melike Sarıtaş´a başarılarının devamını dileyip, kendileriyle gurur duyduklarının ifade etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Necmi ÖZEN, sohbetin sonunda misafirlerine hediye takdim etti.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar