19 Temmuz 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Özel Eğitim Öğrencilerinin Hazırladığı Serginin Açılışı Gerçekleştirildi

Özel Eğitim Öğrencilerinin Hazırladığı Serginin Açılışı Gerçekleştirildi
  • 16 Mayıs 2019 Perşembe
  • 1301 kez okundu

10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında düzenlenen Özel Eğitim okullarımızın hazırladığı serginin açılışı Yediler Parkında gerçekleştirildi.

 Sergide engelli öğrencilerin hazırladıkları eserler ziyaretçiler tarafından çok beğenildi. Sergi açılışına Vali Yardımcısı Dr. Erdinç Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşad Önder Ceylan, Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karaca, okul müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sergi açılışından sonra eserleri inceleyen davetliler engelli öğrencilere teşekkür ettiler. Sergiye katılan misafirler, engelli çocuklara böyle fırsatlar verilmesinden çok memnun olduklarını dile getirirken emeği geçenlere teşekkürlerini ilettiler. Yoğun ilgi gören sergi 15 Mayıs Çarşamba günü 22.00'a kadar ziyaret edilebilecek.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar