25 Mayıs 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Özel Eğitim Öğrencilerinin Hazırladığı Serginin Açılışı Gerçekleştirildi

Özel Eğitim Öğrencilerinin Hazırladığı Serginin Açılışı Gerçekleştirildi
  • 16 Mayıs 2019 Perşembe
  • 1616 kez okundu

10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında düzenlenen Özel Eğitim okullarımızın hazırladığı serginin açılışı Yediler Parkında gerçekleştirildi.

 Sergide engelli öğrencilerin hazırladıkları eserler ziyaretçiler tarafından çok beğenildi. Sergi açılışına Vali Yardımcısı Dr. Erdinç Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Odunpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşad Önder Ceylan, Tepebaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karaca, okul müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sergi açılışından sonra eserleri inceleyen davetliler engelli öğrencilere teşekkür ettiler. Sergiye katılan misafirler, engelli çocuklara böyle fırsatlar verilmesinden çok memnun olduklarını dile getirirken emeği geçenlere teşekkürlerini ilettiler. Yoğun ilgi gören sergi 15 Mayıs Çarşamba günü 22.00'a kadar ziyaret edilebilecek.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.