18 Ağustos 2019 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Öğrenciler "Pilav Partisi"nde buluştu

Öğrenciler "Pilav Partisi"nde buluştu
  • 16 Mayıs 2019 Perşembe
  • 1566 kez okundu

Eğitim Fakültesi Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümünün, 14 Mayıs Salı günün hazırlamış olduğu yılsonu “Pilav Partisi” öğrencilerden yoğun ilgi gördü. Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü öğrencilerinin çalışmalarının yer aldığı sergi açılışının ardından iftar saatinde Eğitim Fakültesi arka bahçesinde gerçekleştirilen etkinliğe çok sayıda öğretim elemanı ve öğrenci katıldı. Öğrenciler bütün yılın yorgunluğunu ve final sınavlarının stresini düzenlenen bu pilav partisiyle attı. 

Güzel Sanatlar Eğitimi Bölüm Başkanı Doç. Necla Coşkun, etkinliğe ilişkin olarak, “Bugün, Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü olarak öncelikle öğrencilerimizin çalışmalarının yer aldığı yılsonu sergimizin açılışını gerçekleştirdik. Sonrasında da öğrencilerimiz ile öğretim elemanlarımızı buluşturmaya yönelik bir pilav etkinliği gerçekleştirmek istedik. Bununla birlikte müzik ve eğlencenin de yer aldığı güzel bir etkinlik oldu.” dedi.

Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Suzan Duygu Erişti ise etkinliğe ilişkin görüşlerini şu şekilde dile getirdi: “Öğrencilerimizin sene boyunca çalıştıkları ürünlerin paylaşıldığı yılsonu sergimizin ardından müzik ve eğlencenin bir arada olduğu bir etkinlik gerçekleştirmek istedik. Bu sayede de öğrencilerimiz, hocalarıyla birlikte yılsonunu şenlik havasında geçen bir etkinlikle kutlamış oldular. Bu etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen Eğitim Fakültesi Dekanlığımıza ayrıca teşekkür ederiz.”

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar