28 Mayıs 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

EAL Çınaraltı Dergisi Ekibi, Müdür CIRIT’ı Ziyaret Etti

EAL Çınaraltı Dergisi Ekibi, Müdür CIRIT’ı  Ziyaret Etti
  • 16 Mayıs 2019 Perşembe
  • 2227 kez okundu

Eskişehir Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanmakta olan Çınaraltı Dergisini tanıtmak amacıyla Okul Müdürü Rifat Günday, derginin Genel Yayın Koordinatörü Ali Lidar, öğrenciler ve yayın ekibi, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt'ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt "Çınaraltı Dergisi'nin hazırlanmasında emeği geçen arkadaşlarımızı ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum." dedi.

Alışılmış okul dergiciliği fikrine farklı bir bakış açısı getirmek üzere yola koyulan Eskişehir Anadolu Lisesi öğrencileri, edebiyat ve sanat üzerine yazılarının olduğu "Çınaraltı" isimli okul dergisi yayımlıyor. Dergiyi Eskişehir Anadolu Lisesi´nin öğrencileri hazırlıyor.

Derginin koordinatörlerinden Ali Lidar dergi hakkında; "Daha önce bu formatta bir dergi çıkaramamış olmamızı, pek çok açıdan şehrin en nitelikli okulu olan okulumuzun ciddi bir eksiği olarak görüyorduk. Ayrıca sadece okulumuza değil, şehrin ve ülkemizin kültür-sanat dünyasına da kendimizce mütevazi bir katkı yapma isteğimiz her zaman vardı. Uygun fiziksel ve psikolojiik şartlar da oluşunca dergimiz için kolları sıvadık. Okulumuzda büyük bir çınar ağacımız var. Öğrencilerimizin özellikle yaz aylarında gölgesinde vakit geçirmekten çok hoşlandıkları ağacımız isim konusunda bize esin verdi." dedi. Lidar, daha sonra kaleme aldığı Kişisel Edebiyat Atlası ve Hayata Rağmen Edebiyat kitaplarını, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt'a takdim etti.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.