25 Mayıs 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

VEX ROBOTİK YARIŞMASI TÜRKİYE ŞAMPİYONU ÇAĞDAŞ

VEX ROBOTİK YARIŞMASI TÜRKİYE ŞAMPİYONU ÇAĞDAŞ
  • 16 Mayıs 2019 Perşembe
  • 2266 kez okundu

Okulumuz robotik takımı ÇeViK, geçtiğimiz cuma günü İstanbul Koç Okullarında 34 takımın katılımıyla gerçekleşen turnuvanın 2 kategorisinin de BİRİNCİSİ oldu.

“Dostluk Mücadelesi” ve “Robot Becerileri” olmak üzere 2 kategoride düzenlenen yarışmanın “Dostluk Mücadelesi” bölümünde takımlar ittifak kurdukları takımlarla 6 sıralama maçına katıldılar. Sıralama maçlarında ilk 10’a giren takımlar final maçlarında yer aldılar. Okulumuz robotik takımı ÇeViK final maçında ittifak takımı ile birlikte geliştirdikleri strateji ile 30 puan alarak bu kategorinin BİRİNCİSİ oldu.  “Robot Becerileri” kategorisinde ise takımlar robotlarını kullanıcı kontrollü ve kullanıcı kontrolü olmadan hazırladıkları kodlarla 2 maçta yarıştırdılar. Robotik takımımız ÇeViK bu kategorinin de BİRİNCİSİ oldu.

Turnuvaya katılan robotik takımlarımızdan ÇeViK ve Storm Knights’ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.