23 Eylül 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İNÖNÜ MESLEK’TE TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI AÇILDI

İNÖNÜ MESLEK’TE TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI AÇILDI
  • 22 Mayıs 2019 Çarşamba
  • 1833 kez okundu

Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK arasında imzalanan Eğitimde İşbirliği anlaşması kapsamında düzenlenen 4006 Bilim Fuarı, İnönü Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde açıldı.

Okul bahçesinde gerçekleştirilen 4006 Bilim Fuarı'nın açılışını İnönü Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Hamamcı, İnönü Kaymakamı Aslan Avşarbey ve İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cirit birlikte yaptı. Açılış sonrası meslek lisesi öğrencilerinin uzun uğraş ve araştırmaları  sonucu hazırlanan projeler gezilerek yapılan çalışmalarla ilgili öğrencilerden bilgi alındı. Fuarda öğrencilerin, birbirinden farklı yirmi projesini inceleyen İnönü Belediye Başkan Yardımcısı Serhat Hamamcı, "Gençlere yeni ufuklar açan bu çalışmalara öncülük eden TÜBİTAK çalışanlarına ve bu projelerin hayata geçmesinde büyük özveri ile çalışan öğrenci, öğretmen ve velilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" dedi.   

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar