20 Kasım 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İl Milli Eğitim Müdürü, Dünya Şampiyonu Sümeyye’nin Karne ve Belgesini Verdi

İl Milli Eğitim Müdürü, Dünya Şampiyonu Sümeyye’nin Karne ve Belgesini Verdi
  • 15 Haziran 2019 Cumartesi
  • 1276 kez okundu

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, yurtdışında olması sebebiyle Eskişehir Valiliği'nin himayelerinde Müdürlüğümüzce gerçekleştirilen Eskişehir'in Yıldızları Parlıyor projesi ödül törenine katılamayan Dünya şampiyonu milli yüzücümüz ve Eskişehir Eti Sosyal Bilimler Lisesi öğrencisi Sümeyye Boyacı'nın karne, başarı belgesi ve hediye çekini verdi.

İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt yaptığı açıklamada; "Milli sporcumuz Sümeyye Boyacı'yı kutluyorum. Dünya şampiyonu milli yüzücümüz kazandığı her başarı ile gurur kaynağımız olmaya devam ediyor. Sümeyye gibi örnek sporcuların Türk sporunu çok daha ilerilere taşıyacağına inancım tam. Öğrencilerimiz akademik başarının yanında sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde de üstün başarılar göstererek, bizleri gururlandırmaktalar. Bu başarıda da emeği geçenlere teşekkür ediyor, milli yüzücümüze yaşamında başarılar diliyorum" dedi.

Programda ulusal ve uluslararası projelerde derece elde eden Eskişehir Eti Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri Rabia Karagöz ve Zeynep Cebeci'nin de başarı belgelerini vererek, kendilerini tebrik etti.

Program sonunda öğrencilere T.C. Cumhurbaşkanlığı'nın genelgesiyle, 2019 yılının "Prof. Dr. Fuat Sezgin Yılı" ilan edilmesi münasebetiyle Valiliğimizce bastırılan Fuat Sezgin Kayıp Medeniyetin Kâşifi kitabını dağıtarak, gönüllerince bir tatil geçirmelerini diledi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar