21 Kasım 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Hukuk Fakültesi mezunlarına veda etti

Hukuk Fakültesi mezunlarına veda etti
  • 15 Haziran 2019 Cumartesi
  • 1480 kez okundu

Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi, 13 Haziran Perşembe günü düzenlediği etkinlikle mezunlarını uğurladı. Mezuniyet etkinliğine, Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Özcan ve Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Ferhat Uslu’nun yanı sıra öğretim elemanları ile mezun aileleri katılım gösterdi.

Prof. Dr. Hüseyin Özcan: "Bizim her zaman kapımız mezun arkadaşlarımıza açıktır"

Mezuniyet etkinliğinin açılış konuşmasını gerçekleştiren Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Özcan, “Bugün mezun olan arkadaşlara gelecek hayatlarında başarılar diliyorum. İnşallah burada öğretilen kendilerine verilen formasyonu gerçek hayatlarında da uygulama imkânları bulacaklardır. Ancak bu arada fakültelerini ve üniversitelerini de unutmasınlar. Bizim her zaman kapımız mezun arkadaşlarımıza açıktır. Hepinizi, mezun olduktan sonra da fakültemize bekliyoruz. Mezun arkadaşlara bir tavsiyem de, Türkiye’de de yaygın olan mezunlar derneği gibi yapılanmaları oluşturmalarıdır.” dedi.

"Adalet mülkün temelidir, bunu gerçekleştirecek olanlar da bizleriz"

Hukuk Fakültesi birincisi Batuhan Haspullukçu ise mezuniyete ilişkin duygu ve düşüncelerini şu şekilde ifade etti: “Fakültemize geldiğim günü daha dün gibi hatırlıyorum. O gün oldukça telaşlı ve endişeliydim. Ama hep beraber geçirdiğimiz bu 4 yıl sonunda hocalarımızla, öğrenci arkadaşlarımızla ve idari personellerimizle birlikte bir aile olduk.  Bu ailenin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. Şimdi önümüzde çok büyük bir yol var. Adalet mülkün temelidir, bunu gerçekleştirecek olanlar da bizleriz. Hepimizin yolu açık olsun.”

Konuşmaların ardından Prof. Dr. Hüseyin Özcan ve Dr. Öğretim Üyesi Ferhat uslu, dereceye giren öğrencilere hediyelerini takdim etti. Mezuniyet etkinliği, öğrencilerin mezuniyet pastasını kesmeleri ve kep atma töreninin ardından sona erdi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar