23 Kasım 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

e-Sertifika programları güncellenen içerikleriyle katılımcılarını bekliyor

e-Sertifika programları güncellenen içerikleriyle katılımcılarını bekliyor
  • 19 Haziran 2019 Çarşamba
  • 1819 kez okundu

Anadolu Üniversitesi e-Sertifika programları, 2019 yaz döneminde de güncellenen içerikleriyle  dileyen herkese, ilgi duyduğu alanla ilgili eğitim alma fırsatı sunuyor. Bu kapsamda 10 Haziran Pazartesi günü başlayan başvurular 5 Temmuz Cuma günü sona erecek.

İşletme Yönetimi, Pazarlama ve Perakendecilik, İletişim, Turizm, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Sağlık, Bakım ve Gelişim Hizmetleri, Edebiyat, Dil Öğrenimi, Din Bilgisi, Web Tasarımı ve Kodlama, Coğrafi Bilgi Sistemleri, Hobi ve Kişisel Gelişim ve Özel/Protokollü Programlar kategorilerinde yer alan farklı e-Sertifika programları, 2019 yaz döneminde öğrenci kabul edecek.  e-Sertifika programları ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için http://esertifika.anadolu.edu.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yaz dönemi yeni programlarla başlıyor

Çağın koşul ve ihtiyaçlarına göre yenilenen Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi, yaz dönemi için de yeni programları bünyesine dâhil ediyor. Bu bağlamda Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı merkez ve taşra teşkilatlarında görev yapan personelin yaşam boyu öğrenme kapsamında dil seviyelerini artırmak, bilgi ve becerilerini geliştirmek, bilimsel ve teknolojik gelişmelere uyumlarını ve üst görevlere hazırlanmalarını sağlamak amacıyla İngilizce e-Sertifika programları oluşturuldu. Öte yandan bu programlar herkese açık olacak, İlgi duyan kişiler kayıt yaptırabilecek.

Yeni eklenen programlar:

İngilizce-I Sertifika Programı A1 Düzeyi

İngilizce-II Sertifika Programı A2 Düzeyi

İngilizce-III Sertifika Programı B1 Düzeyi

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar