23 Kasım 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Artık EURODESK Temas Noktası

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Artık EURODESK Temas Noktası
  • 20 Haziran 2019 Perşembe
  • 1816 kez okundu

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ARGE birimi olarak yapmış olduğumuz başvuru neticesinde Kurumumuz Eurodesk temas noktası olarak yetkilendirilmiştir.

Eurodesk, gençler için eğitim ve gençlik alanlarındaki Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgi sağlayan Avrupa Bilgi Ağıdır. 

35 Avrupa ülkesinde  faaliyette bulunan Eurodesk Bilgi Ağı, ülkemizde de Türk Ulusal Ajansı bünyesinde 2008 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir.

Eurodesk Türkiye Temas Noktaları, TC. Dışişleri Bakanlığı, Avrupa Birliği Başkanlığı, AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Ulusal Ajans) tarafından, gençlere ve gençlere hizmet edenlere Avrupa Fırsatları hakkında bilgi vermekle yetkilendirilmiş kuruluşlardır.  

Eurodesk Türkiye Birimi (eurodesktr@eurodesk.eu) ile doğrudan temas kurabileceğiniz gibi Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Eurodesk yetkili irtibat kişileri ARGE Birimi Proje Uzmanlarımız Ebru SÖĞÜT ve Kadir KILIÇ'la veya en yakın temas noktası ile de yüz yüze görüşme imkânına sahipsiniz.

Size bilgi vermekten mutluluk duyacaklardır...

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar