27 Şubat 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Fen Bilimleri Öğretmenleri ESOGÜ Eğitim Fakültesi’nde Buluştu

Fen Bilimleri Öğretmenleri ESOGÜ Eğitim Fakültesi’nde Buluştu
  • 22 Ağustos 2019 Perşembe
  • 2025 kez okundu

TÜBİTAK 4005 Bilim ve Toplum Yenilikçi Eğitim Uygulamaları çağrısı kapsamında desteklenen ve yürütücülüğünü ESOGÜ Eğitim Fakültesi Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Munise Seçkin Kapucu’nun üstlendiği “Fen Eğitiminde Zenginleştirilmiş Materyal Üretiminde Yenilikçi Yaklaşımlar” isimli projenin açılış töreni ESOGÜ Eğitim Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşti.  

18-24 Ağustos 2019 tarihleri arasında ESOGÜ Eğitim Fakültesi ve Eskişehir Bilim Deney Merkezinde gerçekleştirilecek olan proje etkinliğine Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı devlet okullarında ve özel okullarda görev yapmakta olan 35 Fen Bilimleri öğretmeni katılıyor. 3 uzman, 3 rehber ve 10 eğitmenin görev aldığı projede yenilikçi teknoloji uygulamaları olarak ele alınan artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik ve dijital hologram uygulamalarının Fen Bilimleri öğretiminde kullanımının yaygınlaştırılması amaçlanıyor. Projeye katılan öğretmenlerin yenilikçi teknolojileri tanıma, farklı uygulamaları görme ve deneyimleme fırsatı yakalayacağı düşünülüyor.        

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.