17 Ocak 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Engelliler Entegre Yüksekokulunda yetenek sınavı heyecanı

Anadolu Üniversitesi Engelliler Entegre Yüksekokulu yetenek sınavları, 5 Eylül Perşembe günü yapıldı. 2019-2020 öğretim yılında Engelliler Entegre Yüksekokulu öğrencisi olmak isteyen 35 aday sınavlarda ter döktü. İçerde öğrenciler sınav olurken dışarıda da aileler heyecan içinde bekledi.

Engelliler Entegre Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Emine Sema Batu, yetenek sınavları ve yeni öğretim yılına ilişkin görüşlerini şu sözlerle dile getirdi: “Engelliler Entegre Yüksekokulu olarak yeni eğitim-öğretim yılı için oldukça heyecanlıyız. Çünkü burada özel gereksinimi olan öğrencilerimize oldukça kapsamlı ve kaliteli eğitimler veriyoruz. En azından çocuklarımıza ve ailelerine karşı her zaman iyi eğitimin temellerini gösteriyoruz. Bu sınavlar sonrasında çocuklar neye eğilim gösteriyorlar, nasıl bir fikri benimsiyorlar ona bakıyoruz. Sorasında da onlara yol çiziyoruz.”

Özel yetenek sınavları sonucunda öğrenci olmaya hak kazanan adayların kesin kayıtları 9-13 Eylül tarihleri arasında yapılacak.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar