12 Kasım 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı
  • 12 Eylül 2019 Perşembe
  • 1651 kez okundu

2019-2020 Eğitim Öğretim yılı Okul Güvenliği Toplantısı Tepebaşı İlçe Kaymakamı Dr. Erdinç Yılmaz başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Ömer Karaca, İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Yazı İşleri Müdürü, resmi ve özel okul müdürleri şube müdürleri ve okul aile birliği başkanlarının katılımıyla 10 Eylül Salı günü gerçekleştirildi.

Toplantıda yeni eğitim öğretim yılında yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi alan Kaymakamımız Yılmaz yaptığı konuşmasında "Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın donanımlı olarak geleceğe hazırlanmaları, çağın ve toplumun gereklerine uygun; sağlıklı ve güvenli bir ortamda eğitim almaları; gerek okul çevrelerinde ve gerekse okul dışı ortamlarda güvenlikleri açısından endişe duymamalarını sağlamak amacı ile tüm okullarımızın kamera sistemlerinin çalışır halde olması, öğrencilerimizin okula güvenli bir şekilde gelip gitmeleri için okul servis araçlarının denetlenmesi, internet kafelerin denetlenmesi, uyuşturucu madde veya açık sigara satışlarının olmaması için alınacak tedbirler hassasiyetle takip edilecektir. Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz için 2019-2020 eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar