31 Mayıs 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Vali Çakacak, Öğrencileri Kabul Etti

Vali Özdemir Çakacak, “2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı İlköğretim Haftası” etkinlikleri kapsamında; İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, Odunpazarı İlçesi Gülay Kanatlı Ortaokulu Okul Müdürü Nihat Demir, Gülay Kanatlı Ortaokulu Türkçe Öğretmeni Esma Karadavut Namruk, 8. sınıf öğrencileri Esila Çetin ve Hamza Aktaş’ı makamında kabul etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çakacak, “Geleceğimizin teminatı sevgili öğrencilerimizin, okullarında aldıkları eğitim ve bilgi ışığında ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesinin üzerine çıkaracaklarına inanıyoruz. Ülkemizin ekonomik, bilimsel, kültürel, sportif ve sosyal alanlarda dünyada adından söz ettirmesi öğrencilerimizin, onları yetiştiren öğretmenlerimizin ve anne babalarımızın sayesinde olacaktır.” dedi.

Vali Çakacak,  “Ülkemizin geleceği olan çocuklarımız, okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine; öğretmenlerimiz öğrencilerine kavuşmanın mutluluk ve heyecanı içinde iken velilerimiz, çocuklarının okula başlamasının gurur ve coşkusunu yaşamaktadırlar. Biliyoruz ki; milletimizi ve ülkemizi geleceğe güvenle taşımak, müreffeh milletler arasında yer almasını sağlamak için birinci şart eğitimdir. Bu anlamda yavrularımızın en güzel şekilde yetiştirilmesi hepimizin ortak hedefidir.” şeklinde konuştu.

“Ülke olarak ortak gayemiz, hayat boyu eğitimi benimseyen, modern dünyada söz sahibi olabilen, evrensel değerlerin yanında millî ve manevî değerlerine sahip çıkan, kendine güvenen, sorgulayan, ülkemizi geleceğe taşıyacak nesiller yetiştirebilmektir.” diye konuşan Vali Çakacak,  bu kapsamda son yıllarda gerçekleştirilen yenilikler ile eğitim sistemimizin daha modern bir yapıya kavuşturulduğunu hatırlattı.

16 - 22 Eylül 2019 tarihleri arasında kutlayacak olan İlköğretim Haftası’nın ve 2019 - 2020 Eğitim Öğretim Yılı’nın ülkemize hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Çakacak, öğretmenlerimize, öğrencilerimize, idarecilerimize ve velilerimize yeni öğretim yılında başarılar diledi.

Vali Çakacak, kitap okumanın önemine dikkat çekerek, öğrencilerden gelecek adına kendilerini geliştirmelerini istedi.

Vali Çakacak, ziyaret sonunda öğrencilere günün anısına çeşitli hediyeler verdi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.