21 Kasım 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESOGÜ Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ramazan Erdağ “Barış Pınarı Harekatı”nı Değerlendirdi

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Kurumsal İletişim Uygulama ve Araştırma Merkezi'nin çeşitli konularda alanında uzman öğretim üyeleri ile hazırladığı ESOGÜ Gündem bu kez “Barış Pınarı Harekatı” özel bölümüyle yayınlandı.

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin 9 Ekim 2019’da başlattığı “Barış Pınarı Harekatı” sebebiyle hazırlanan ESOGÜ Gündem Özel bölümünde ESOGÜ Rektör Danışmanı ve Uluslararası İlişkiler Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Ramazan Erdağ harekatı gerekçeleri, amaçları ve uluslararası yansımalarıyla değerlendirdi. Doç. Dr. Ramazan Erdağ yaptığı açıklamada Türkiye’nin uluslararası hukuka uygun olarak; bölgeyi terör örgütlerinden temizlemek, yaşam alanı haline getirmek ve sığınmacıların ülkelerine dönüşlerinin hızlandırmak amacıyla bu operasyonu gerçekleştirdiğini vurguladı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar