11 Temmuz 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

‘Eskişehir Düşünce Okulu’nun Tanıtımı Gerçekleştirildi

‘Eskişehir Düşünce Okulu’nun Tanıtımı Gerçekleştirildi
  • 16 Kasım 2019 Cumartesi
  • 2617 kez okundu

Türk Dünyası Kültür Vakfı tarafından hayata geçirilen “Eskişehir Düşünce Okulu” nun tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı Salonu’nda düzenlenen tanıtım toplantısına; Vali Özdemir Çakacak, Eskişehir Milletvekilleri Prof. Dr. Nabi Avcı, Metin Nurullah Sazak, Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, öğretmenler, öğrenciler ile veliler katıldı.

Türk Dünyası Vakfı bünyesinde faaliyet yürüten Düşünce Okulu’nun tanıtım toplantısına katılmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çakacak, eğitim hayatının önemine değinerek, öğrencilere hayatlarında hedefler koymalarını, milli ve manevi değerlerine bağlılık içerisinde hedeflerine emin adımlarla ilerlemelerini tavsiyesi etti.

İnsana yapılan yatırımın en mühim yatırım olduğuna dikkat çeken Vali Çakacak, programda yaptığı konuşmada, “Bizler, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza ve gençlerimize güveniyoruz. Öğrencilerimizin başarılarıyla gurur duyuyoruz. Sizler, Türkiye Cumhuriyeti gibi büyük bir devletin evlatlarısınız. Ülkemiz muasır medeniyetler seviyesine siz gençlerin sayesinde ulaşacaktır. Büyük bir devletin gençleri olarak hedefiniz de büyük olmalı. Bu ülkenin geleceğini sizler belirleyeceksiniz.” dedi.

Türk Dünyası Vakfı’nın bünyesinde oluşturulan Düşünce Okulu’nun faaliyetlerini yakından takip ettiğini bildiren Vali Çakacak,  öğrencilerin kültürel belleğini zenginleştirecek, millî ve manevî değerlerin özümsenmesini artıracak; kendine güvenen, etkili iletişim becerisine sahip gençlerin sayısını artıracak faaliyetlerini desteklediğini söyledi.

Eskişehir Milletvekili ve Türk Dünyası Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Nabi Avcı ise yaptığı konuşmada,  Anadolu Üniversitesi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türk Dünyası Vakfı tarafından imzalanacak olan işbirliği protokolünün önemine değindi.

Anadolu Üniversitesi Rektörü Çomaklı da, Düşünce Okulu’nun öğrencilerin gelişimi hakkındaki olumlu etkilerinden bahsetti.

Konuşmalardan sonra Vali Çakacak, Eskişehir Milletvekili ve Türk Dünyası Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Avcı, AÜ. Rektörü Çomaklı ve İl Milli Eğitim Müdürü Cırıt, ‘Düşünce Okulu’ işbirliği protokolünü imzaladı.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.