11 Temmuz 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ADALET İLKOKULUNDAN ‘CANIM OL’ PROJESİ

ADALET İLKOKULUNDAN ‘CANIM OL’ PROJESİ
  • 18 Kasım 2019 Pazartesi
  • 2200 kez okundu

Türkiye Azerbaycan ortaklığı ile 24 şehir 36 okul ve 76 öğretmenin ortak olduğu ‘Canım Ol’ kan bağışı kampanyası Adalet İlkokulu’nda gerçekleştirildi.
 
Bir projesi kapsamında Adalet İlkokulu’nda ‘Canım ol’ kan ve kök hücre bağışında bir çok hayata umut olan 224 bağışçıya ulaşıldı.
 
‘Canım ol’ ve farklı farklı parolalar ile Adalet İlkokulu öğretmenleri, öğrencileri ve velilerinin yaptığı yönlendirme çalışmaları ile kan bağışına şimdilik 224 kan bağışçısı ulaşılmış durumda.

1c Öğrenci velilerinden Rabia Küçüköncel Hanım’ın verdiği bilgilere göre ‘Kent meydanında ve caddelerde vatandaşlarımıza broşür dağıtıp bilgi verdik. ‘Kan ver can ver’ kampanyamıza davet ettik. Okul Müdürü İbrahim Şahin, Müdür yardımcımız Ahmet Bey, Zeynep Hanım, Sınıf öğretmenimiz Erdem İpek diğer sınıf hocalarımız Bayram Bey, Mustafa bey, Ahmet Bey ve değerli sanatçımız Mithat Körler de yürüttüğümüz ‘kanım ol canım ol’ projemizde destek çıktılar. Ayrıca öğrenci velilerimizin yoğun katılımı ve 1 C sınıfı öğrencileri ile öğretmenimiz Erdem İpek okul genelinde rekora imza atmıştır. Dedi. Proje sonrası çeşitli ödüller ve hediyeler verildi.

Haber: Hüseyin Güven.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.