11 Temmuz 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Atatürk Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmenlerinden Ankara’da Muhteşem Konser

Eskişehir Atatürk Güzel Sanatlar Lisesi Öğretmen Orkestrası Türk halk müziğimizin unutulmaz eserlerini MEB Talim Terbiye Kurulu Konferans Salonu'nda öğretmenlerimiz için seslendirdiler.

24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle düzenlenen konsere, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Adnan Boyacı, Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Dr. Muammer Yıldız, Öğretmene Hizmet, Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Daire Başkanı Uğur Kılıç, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt ve çok sayıda öğretmen katıldı.

Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ve Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün koordine ettiği konserde Eskişehir Atatürk Güzel Sanatlar Lisesinin yetenekli öğretmenlerinden oluşan koro Türk Halk Müziği'nin hafızalara kazınan birbirinden güzel eserlerini büyük bir başarıyla dinleyicilere sundu.

Geniş katılımın sağlandığı konserde zaman zaman duygusal anlar yaşandı. Konserin sonunda Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Adnan Boyacı yaptığı konuşmasında Eskişehir Atatürk Güzel Sanatlar Lisesi idareci ve öğretmenlerine teşekkür ederek, tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.