15 Ağustos 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

İmam Hatip Öğrencilere Sabah Namazında Reşadiye Camiinde Buluşdu

Reşadiye Camiinde gerçekleşen bugünkü Sabah Namazı Buluşması programında Kur'an-ı Kerim, tesbihat, zikir ve duaların ardından İl Müftümüz Bekir GEREK konuşmasına İlimizdeki üniversitelerde okuyan ve İmam-Hatip Ortaokulu ve liselerinden katılım gösteren kız ve erkek öğrenciler ve idarecilerine teşekkür ederek başladı.

İl Müftümüz Bekir GEREK konuşmasında:
 Cahiliye dönemi dediğimiz Peygamber (sav) gelmeden önceki karanlık dönemde insanlığın içinde bulunduğu içki, kumar ve her türlü fuhşiyatın bugün modernizm çatısı altında süslü bir şekilde gençliğe empoze edilmeye çalışıldığını vurgulayarak, gençlerimizin bu konuda uyanık ve akıllı olmasını istedi.

Peygamberimizin aile hayatından örnekler vererek eş ve çocuklarımızla istişareyi ve muhabbeti kesmemeyi tavsiye etti.

Bayan ve erkek Üniversite ve İmam- Hatip öğrencilerinin yoğun katılım gösterdiği programda namaz çıkışında cemaate ikramda bulunuldu.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.