19 Ocak 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Rektör Çomaklı, Anadolu Üniversitesi Kurucusu Prof. Dr. Orhan Oğuz’un yeni yılını kutladı

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı, Üniversitemiz Kurucu Hocası Prof. Dr. Orhan Oğuz’u telefonla arayarak yeni yılını kutladı. Samimi bir havada gerçekleşen görüşmede Rektör Çomaklı, Prof. Dr. Oğuz’a yeni yılın ailesiyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzur dolu bir yıl olması dileklerini iletti.

Dünyanın ve ülkemizin önemli üniversiteleri arasında yer alan Anadolu Üniversitesi’nin kuruluşundaki emeklerinden dolayı Prof. Dr. Oğuz’a teşekkürlerini ileten Rektör Prof. Dr. Çomaklı; yeni yılda da bu değerli mirası, başta 2023 hedefleri doğrultusunda olmak üzere en güzel şekilde yaşatmaya devam edeceklerini dile getirdi. Rektör Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı son olarak tüm Oğuz ailesine şükranlarını, saygılarını ve sevgilerini iletti. Prof. Dr. Orhan Oğuz ise Rektör Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’ya bu nazik davranışından dolayı teşekkür etti.  

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar