29 Şubat 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ULUSAL KATILIMLI VEX IQ OFF SEASON TURNUVASI ÖZEL ÇAĞDAŞ OKULLARINDA YAPILIYOR

Özel Çağdaş Okulları ve Eğitimde İnovasyon Derneği iş birliği ile 11 Ocak 2020 Cumartesi günü düzenleyeceğimiz Robotik Turnuvası, Türkiye’nin farklı illerinden gelecek toplam 56 takım ve 400’den fazla öğrencinin katılımıyla gerçekleşecek.

Geçtiğimiz yıl, ulusal katlımlı olarak Eskişehir’de ilk defa gerçekleştirdiğimiz VEX Robotics Turnuvası’na bu yıl da ev sahipliği yapacak olmanın gururu ve heyecanı içindeyiz. Okulumuzda gerçekleşecek sezon turnuvasında derece yapan takımlar, Türkiye finallerine gitme hakkı kazanacak.

Guinnes Rekorlar Kitabı’nda “Dünya’nın En Büyük Robot Yarışması” olarak yer alan VEX Robotics Yarışması’nın okulumuzda yapılacak  sezon turnuvası 11 Ocak 2020 Cumartesi günü 08.00-19.00 saatleri arasında gerçekleşecek.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.